Avrupa'nın En Güvenilir E-ticaret Sitesi!


Avrupa'nın her noktasına ürün ulaştıran Alkapida.com, kurulduğundan bu güne ürün çeşitini genişleterek avrupa'da ki gurbetçilerimize hizmet etmektedir. 
Hızlı teslimatı, uygun fiyatları ve bol ürün çeşitiyle güvenilirliğini kanıtlamış olan Alkapida.com'da beğendiğiniz ürünü satın almak çok kolay!
Seçtiğiniz ürüne kolayca alabilmeniz için sizlere farklı ödeme seçenekleri sunuyuroruz:
 • Havale / EFT ödeme sistemi
 • Kapıda ödeme sistemi
 • PayPal ile ödeme
 • Klarna / Sofort ile Ödeme
 • Klarna | Taksitli Ödeme
 • Klarna | Teslimattan 14 Gün Sonra Ödeme Seçeneği
 • Trustly Ödeme Yöntemi
 • iDEAL Ödeme Yöntemi (Sadece Hollandada geçerli)
 

Havale / EFT ödeme sistemi
Alkapida.com'da yapacağınız alışverişin ödeme sistemini Havale / EFT olarak belirlediğinizde, aşağıda ki hesap numaralarımızdan ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale / EFT yaparken dikkat etmeniz gereken : Açıklama bölümüne sipariş numaranızı tam olarak yazmalısınız.. Havale / EFT işleminizi eksiksiz olarak tamamladığınızda havaleniz bize ulaştığında gün içerisinde siparişiniz onaylanır.
Banka Hesap Bilgileri Banka: ING Bank Şirket İsmi: Alkapida B.V. Iban: NL96 ING B000 5060 237 BIC/SWIFT: INGBNL2A Ticaret Odası numarası: 53534123 Rotterdam / Hollanda Vergi numarası: NL 850917153 B01

Kapıda ödeme sistemi


Avrupa'nın neresinde olursanız olun, sipariş ettiğiniz ürün size ulaşır ve ödemenizi kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Görmeden almam diyenler için kapıda ödeme sistemi Alkapida.com tarafından profosyonelce uygulanmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürün size ulaştığında, ödemeyi kargo görevlisine yaparak işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

Alkapida.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketi; UPS KARGO

 

Gümrükleme Kaynaklı Sorunlar Nedeniyle Kapıda Ödeme Seçeneği Bulunmayan Ülkeler

Norveç, İsviçre, İngiltere

PayPal ile Ödeme
Paypal tüm dünyada geçerlilik kazanmış güvenli bir ödeme yöntemidir.
Pay-pal web sitesinden ücretsiz bir hesap oluşturup, bir kredi kartınızı paypal sistemine kayıt edip, daha sonra, sadece paypal hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini girerek ödeme yapabilirsiniz.  
PayPal'da geçerli olan kredi kartları:
 • Master Card
 • Visa
 • American Express

Klarna / Kartla Ödeme
Kolay, rahat ve güvenli - kayıt olmadan. Otomatik veri aktarımı ve gerçek zamanlı işlem bildirimi, sorunsuz ödeme sürecini ve daha hızlı teslimatı mümkün kılar. Daha Kolay, rahat ve güvenli - kayıt olmadan. Otomatik veri aktarımı ve gerçek zamanlı işlem bildirimi, sorunsuz ödeme sürecini ve daha hızlı teslimatı mümkün kılar.
Klarna / Sofort Kullanabileceğiniz Güvenli Ödeme Yöntemidir.

Klarna | Taksitli Ödeme

 Almanya,  Finlandiya - 24 Ay Taksitli Ödeme ve Teslimattan 14 Gün Sonra Ödeme.

Almanya ve Finlandiya da ikamet ediyorsanız Klarna ödeme yöntemi üzerinden 24 aya varan taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Bir sonraki ödeme sayfasında kullanmak istediğiniz kredi miktarı onaylandığı taktirde ödemeniz tamamlanacaktır. Aksi bir durumda başka bir ödeme yöntemine yönlendirileceksiniz. Ödemenizi Klarna şirketinin belirlediği taksitlerle Klarna şirketine yapacaksınız.

Klarna Kullanabileceğiniz Güvenli Ödeme Yöntemidir.

Klarna | Teslimattan 14 Gün Sonra Ödeme Seçeneği

 Almanya,  Finlandiya,  Hollanda,  Avusturya -  Teslimattan 14 Gün Sonra Ödeme.

Almanya, Finlandiya, Hollanda ve Avusturya da ikamet ediyorsanız Klarna ödeme yöntemi üzerinden teslimattan 14 gün sonra ödeme yapabilirsiniz. Bir sonraki ödeme sayfasında kullanmak istediğiniz kredi onaylandığı taktirde ödemeniz tamamlanacaktır. Aksi taktirde başka bir ödeme yöntemine yönlendirileceksiniz. Ödemenizi teslimattan 14 gün sonra Klarna şirketine ödeyeceksiniz.

Klarna Kullanabileceğiniz Güvenli Ödeme Yöntemidir.

Trustly Ödeme Yöntemi

 Almanya,   Hollanda,   Belçika,   Danimarka,   İsveç,   Norveç,   Finlandiya,   Birleşik Krallık,   Avusturya,   ispanya

Trustly ile, ödemenizi yaşadığınız ülkedeki kendi bankanızdan, güvenli bir bağlantı üzerinden gerçekleştirerek yaparsınız.
Trustly Kullanabileceğiniz Güvenli Ödeme Yöntemidir.

iDEAL Ödeme Yöntemi
iDEAL, Alkapıda ürünleri için çevrimiçi banka havalesi ile ödeme yapmanıza imkan verir. Halihazırda ABN AMRO, Fortis, ING Home'Pay, Rabobank ve SNS Bank gibi bankalardan internet bankacılığı hizmeti alıyorsanız iDEAL kullanarak hemen ödeme yapabilirsiniz.
Ödeme yöntemi olarak iDEAL'ı kullanabilmek için fatura adresinizin Hollanda'da olması gerekir.